Állás

A Béres Gyógyszergyár Zrt. munkatársai az egészségesebb és teljesebb emberi életért dolgoznak egészségvédő termékek és gyógyszerek fejlesztése, gyártása, forgalmazása és népszerűsítése terén. Célkitűzésének megvalósításához a Béres Gyógyszergyárnak elkötelezett, energikus és eredményorientált egyéniségekre van szüksége, olyan szakemberekre, akik kiváló szakmai referenciáikkal és tanulmányi háttérrel rendelkeznek, és azonosulni tudnak a Béres küldetésével.

A Béres Gyógyszergyár Zrt. minden munkatársának versenyképes javadalmazási csomagot, szakmai továbbképzési- és fejlődési lehetőséget, valamint kiemelkedő munkakörülményeket kínál.

Milyen a Béresnél dolgozni?

  • A Béres piacvezető cégként munkatársai számára kiemelkedő javadalmazási csomagot, biztos munkahelyet és kitűnő munkakörülményeket biztosít.
  • A Béres családi tulajdonban lévő vállalkozás, mely alapítása óta őrzi a kezdeti időkben kialakult oldott, szinte családias hangulatot.
  • Fejlesztői munkájának és üzleti stratégiájának köszönhetően a Béres folyamatosan terjeszkedik, így munkatársai számára változatos kihívásokat és folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőséget kínál.
  • Fiatal magyar vállalkozásként a Béres munkatársai nagyfokú alkotói szabadságot és mozgásteret élveznek.
  • A Béres munkatársai magasan képzett és tapasztalt kollégák segítségére támaszkodhatnak.

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

Minőségellenőrzési Laboratóriumába Szolnokon

technikus munkatársat

keres.

Feladatok:

- Laboratóriumi munkavégzés

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

- Középfokú – vegyésztechnikus, vízügyi technikus – végzettség,

- Precizitás, jó problémamegoldó képesség, csapatmunkában való együttműködési készség.

Előny:

- Laboratóriumi gyakorlat, tapasztalat

A munkavégzés helye:

- Szolnok

Kezdés:

- Azonnal

A jelentkezés módja:

- Szakmai önéletrajzát elektronikusan az allas@beres.hu címre várjuk.

- Jelentkezési határidő 2017. március 31.

A Béres Gyógyszergyár

Orvosi és Termékfejlesztési Igazgatósága

Junior gyógyszertörzskönyvező munkatársat keres.

Ha

gyógyszerész vagy természettudományi diplomád van,

érdekel a termékengedélyeztetés, mert tudod, hogy az milyen feladat,

angol tudásod szakmai területen is magabiztos,

jól kezeled az irodai szoftvereket,

önállóan is tudsz dolgozni,

precíz vagy,

megoldod a problémákat,

könnyen teremtesz kapcsolatot szóban és írásban,

És kihívásnak tekinted, hogy

gyógyszerek és étrend-kiegészítő készítmények forgalomba hozatalához szükséges dokumentációkat állíts össze,

az alap és csomagolóanyagok dokumentációit naprakészen tartsd,

a készítmények életciklusához kapcsolódó feladatokat kezeld,

mindemellett rendszeresen elvégezd a szükséges adminisztrációt,

Akkor itt a helyed!

Jó csapattal, önállósággal és fejlődést nyújtó feladatokkal várunk egy kiváló budapesti munkahelyen.

Nem kell mást tenned, mint mielőbb, de legkésőbb 2017. március 31-ig elküldened szakmai önéletrajzodat ide: allas@beres.hu

A munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kezdés: azonnal.