KARRIER

Pénzügyi ügyintéző

  • Budapest
  • Középfokú végzettség
  • Pénzügyi és Számviteli Osztály (Budapest)
  • Teljes munkaidő

Érdekel a pénzügy, számvitel? Szívesen foglalkozol számlákkal? Jelentkezz hozzánk és az alábbi sokrétű feladatokkal várunk:

  • szállítói számlák nyilvántartása, iktatása;
  • szállítói számlák utalásának előkészítése;
  • bankszámla egyenlegek figyelése;
  • az ügyviteli tevékenység bizonylatainak számítógépes feldolgozása.

Várunk csapatunkba, ha:

  • középfokú közgazdasági végzettséggel rendelkezel;
  • ügyesen használod a szükséges programokat (Word, Excel, internet);
  • pontosan, megbízhatóan végzed a munkádat, jó problémamegoldó képességgel rendelkezel és szeretsz csapatban dolgozni;

Előnyt jelent, ha van már szakmai tapasztalatod, főiskolai diplomád és mérlegképes könyvelői végzettséged. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Dolgozz nálunk és mi biztosítjuk számodra:

  • szakmai fejlődési lehetőséget;
  • igényes munkakörnyezetet;
  • kis létszámú irodát a napi munkához;
  • a próbaidőt követően cafeteriát és színvonalas teljes körű menedzserszűrést.

A munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Kezdés:

2022. február – március

Jelentkezési határidő:

2022. január 31.

A jelentkezés módja:

szakmai önéletrajzodat és rövid motivációs leveledet bérigényed megjelölésével 2022. január 31-ig várjuk az [email protected] címre.

MEGPÁLYÁZOM EZT A LEHETŐSÉGET!

  • Dobd a fájlt ide, vagy