1. A jelenleg kapható Béres Csepp összetétele megegyezik a „régi”, eredeti, a feltaláló által kifejlesztett összetétellel?
Az id. dr. Béres József által feltalált és kifejlesztett Béres Cseppben és a jelenleg kapható Béres Cseppben megtalálható hatóanyagok és azok kémiai formája nem változott az idők folyamán. Hatástani tulajdonságáért felelős hatóanyagai ugyanazok a nyomelemek a kezdetektől fogva, így sem minőségi, sem pedig számbeli eltérés nincs a készítmények között. A Béres Csepp továbbfejlesztett változatai szintén id. dr. Béres József kutatásainak eredményeként kerültek kifejlesztésre az új tudományos eredményekhez és a szükségletekhez igazodva.
2. Mire jó a Béres Csepp?
A Béres Csepp egy roboráló gyógyszer, mely fontos nyomelemek pótlására javallt, ezen keresztül pedig:
3. Hatásos-e a Béres Csepp?
A Béres Csepp egy gyógyszerkészítmény, melynek jelenleg is érvényes forgalomba hozatali engedélyét a magyar gyógyszerészeti hatóság állította ki. Ilyen engedélyt csak olyan készítmény kaphat, melynek minősége, terápiás hatásossága és biztonságossága bizonyított.
4. Hogyan támogatja az immunrendszert a Béres Csepp?
A Béres Csepp a nyomelempótlás révén képes az immunrendszer működésének, a szervezet ellenálló-képességének támogatására, pl. meghűléses megbetegedésekben, influenza idején.
5. Mi a Béres Csepp javasolt adagolása?
Nyomelemhiány megelőzésére:
Nyomelemhiány és az ehhez kapcsolódó panaszok kezelésére, vagy kiegészítő terápiaként:
Kiegészítő kezelésként tumoros betegségben szenvedők általános állapotának, közérzetének javítására 40 kg testtömeg felett – orvosi javaslatra – az előzőeknél nagyobb napi dózis is alkalmazható, amely a 120 cseppet nem haladhatja meg. Ez esetben a napi adagot 4–5 egyenlő részletben ajánlott bevenni.
6. Mennyi ideig javasolt szedni a Béres Cseppet?
Többekben felmerül a kérdés, hogy kell-e szünetet tartani a Béres Csepp használatában? A készítményt prevenciós céllal, a javallt adagban alkalmazva, az optimális hatás kialakulása – a tapasztalatok szerint – kb. 6 hetes folyamatos szedést követően várható, és ez a hatás a betegségmegelőzésre ajánlott dózis további folyamatos szedésével a kívánt ideig (pl. téli hurutos, influenzás időszak vége) fenntartható.
A kezelésre ajánlott dózist a panaszok, tünetek fennállása alatt folyamatosan javasolt alkalmazni. A panaszok újbóli jelentkezésekor a kezelés megismételhető.
A Béres Csepp Extra belsőleges oldatos cseppeket adjuvánsként alkalmazva (pl. tumoros betegségben) a kúra időtartamát, az alkalmazás módját egyénileg, a beteg állapota és az aktuális terápia figyelembevételével kell elbírálni.
7. Mibe lehet csepegtetni a Béres Cseppet?
8. Gyerekeknek adható-e a Béres Csepp? Ha igen, hány éves kortól?
A Béres Csepp gyerekeknek is adható, 10 kg-os testtömegtől. Ezt a testtömeget nagyjából 1-2 éves korban érik el a gyerekek.
9. Glutént vagy laktózt tartalmaz a Béres Csepp?
A Béres Csepp készítmények glutén- és laktózmentesek, így gluténérzékenyek és laktózérzékenyek is szedhetik.
10. Vegánok szedhetik a Béres Cseppet?
Igen, a Béres Csepp készítmények nem tartalmaznak állati eredetű összetevőt, így vegánok is szedhetik.
11. Étvágygerjesztő-e/hízlal-e a Béres Csepp?
A Béres Csepp egy roboráló gyógyszer, s mint ilyen, a nyomelempótlásra alkalmazható étvágytalanság esetén is.
12. Mennyi idő alatt hat a Béres csepp?
A készítményt prevenciós céllal, a javallt adagban alkalmazva, az optimális hatás kialakulása – a tapasztalatok szerint – kb. 6 hetes folyamatos szedést követően várható.
13. Béres Cseppnek van hatása a májra?
A nyomelemek fontos szerepet játszanak a szervezet biológiai egyensúlyának fenntartásában. Legtöbbjük elsődlegesen enzimek kofaktoraként van jelen a sejtekben, biztosítva azok katalitikus aktivitását, de szerepük van a nem enzim-típusú makromolekulák szerkezetének stabilizálásában, illetve a vitamin- és hormonháztartás és a redox folyamatok normalizálásában.
Ezen általános hatások közül több érintheti a májat, de a készítménynek nincs specifikus hatása a májra. Azt fontos azonban megemlíteni, hogy mivel a nyomelemek egy része az epével ürül, ezért a készítmény szedése előtt beszéljen kezelőorvosával, ha máj- és epeúti betegségekben szenved.
14. Okoz-e a Béres Csepp emésztési panaszokat?
Ritkán, elsősorban éhgyomorra, vagy a szükségesnél kevesebb folyadékkal való bevétel esetén – enyhe, átmeneti gyomorpanaszok felléphetnek, amelyek teendőt nem igényelnek.
15. Miért Hungarikum a Béres Csepp?
A „hungarikum” a magyarság csúcsteljesítményét jelölő gyűjtőfogalom, amely olyan megkülönböztetésre, kiemelésre méltó értéket jelez, amely a magyarságra jellemző tulajdonság, egyediség, különlegesség és minőség.
A Béres Csepp a magyar gyógyszerkincs része, amelyet magyar feltaláló, idősebb dr. Béres József fejlesztett ki. Vitathatatlanul a magyar alkotótevékenységhez, tudáshoz kapcsolódik ez az egyedi, különleges és kimagasló minőségű gyógyszer. Minőségét a találmányra megadott szabadalmi oltalmak, illetve a gyógyászati célra történő alkalmazást engedélyező, gyógyszer forgalomba hozatali engedélyek igazolják. A Béres Csepp az igaz magyar ember segítőkész, érzékeny és tiszta értékrendjét közvetítik, ami által belföldön és külföldön is a magyarság kiválóságát hirdetik. A Béres Csepp története példát mutat szorgalomból, kitartásból, emberségből, igaz értékekből.
Facebook Youtube Instagram Béresmozgás.hu